Vi mistet deg altfor tidlig. Nå har du fått den ultimate hvile. Fri fra smerter og sjukdom❤️?. Det er mange som var enormt glad i deg. Og vi som sto deg nærmest har alltid kjent oss høyt elsket av deg. Savnet er smertefullt, men minnene vil for alltid være der. Vi ses igjen! ?❤️
Vi mistet deg altfor tidlig. Nå har du fått den ultimate hvile. Fri fra smerter og sjukdom❤️?. Det er mange som var enormt glad i deg. Og vi som sto deg nærmest har alltid kjent oss høyt elsket av deg. Savnet er smertefullt, men minnene vil for alltid være der. Vi ses igjen! ?❤️
Til minne om vår kjære kjære Kristin❤️
Vi mistet deg altfor tidlig. Nå har du fått den ultimate hvile. Fri fra smerter og sjukdom❤️?. Det er mange som var enormt glad i deg. Og vi som sto deg nærmest har alltid kjent oss høyt elsket av deg. Savnet er smertefullt, men minnene vil for alltid være der. Vi ses igjen! ?❤️
Vi mistet deg altfor tidlig. Nå har du fått den ultimate hvile. Fri fra smerter og sjukdom❤️?. Det er mange som var enormt glad i deg. Og vi som sto deg nærmest har alltid kjent oss høyt elsket av deg. Savnet er smertefullt, men minnene vil for alltid være der. Vi ses igjen! ?❤️
Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Ikke. Siste jeg før nå at du var gått bort, kristin. S mange minner fra Adamstuen sykehjem. Flere år i tykt og tynt. Men mange år siden det. Hvil i fred. Kommer aldri til å glemme deg❤️❤️ Hilsen Guri 2022-09-06
JOAQUIN 2021-05-14
Føler med deg i sorgen, Bjørn. Rigmor Lerengen 2021-05-11
Kristin- hverdagshelten! Du var en kjempe, løvemor, omsorgsfull, full av galgenhumor, selvironi,stå på mot, lagde festmat ut av «spikersuppe». Du minnet alltid deg selv og oss andre på oppstandelseskraften som bor inne i oss som tror. Du er veldig savnet. Vi sees igjen.
Ville minnes deg med smil om munnen, Kristin. Herligere humor skal man lete lenge etter. God med ord, åpen, klok og modig. Det blir som Gud har sagt, var ditt faste mantra. En oppmuntrer for så mange. En helhjerta løvemamma for dine unger. Mye god ettervarme er igjen etter deg. Det trengs, for du vil bli savnet.
Kjære familie !
Vi føler sterkt med dere i sorgen over at Kristin ikke lenger er i blant dere ! Har så mange vakre sterke morsomme minner fra denne bønnekjempen som hun var !
Også hennes kokke kunster har vært til glede og velsignelse for mange , også på eldretreffene på MercyHouse ! Så takksom for at vi fikk kjenne deg på jord! I våre hjerter er det varige spor . Lyser fred over ditt minne
Jeg har alltid sett og opplevd Kristin som en utrolig flott og omsorgsfull dame. Nå er henne hjemme hos Jesus. Hennes navn og minne vil være husket for alltid. Jeg sender stor klem og gode tanker til familien.
Det er med stor sorg at jeg fikk høre at min beste veninne Kristin har gått bort.
Dette har gjort meg veldig vondt, og for meg er det ett stort stort tap å ha mistet henne.
Jeg har kjent Kristin i 25 år, hun har vært der for meg i alle disse årene. Vi har opplevd mye sammen, og vi har vært på reiser sammen. Kristin har hjulpet meg med selskaper, utvaskinger, begravelser m.m. vi har vært på besøk hos hverandre og hygget oss sammen.
Dette berører meg dypt. Kristin vil alltid være min beste veninne i livet. Jeg vil alltid savne Kristin. Jeg er veldig glad i henne og elsker Kristin som min veninne.
Jeg er så takknemlig for at jeg ble kjent med deg Kristin. Har så mange gode minner fra Mercy House. Du stod på et grunnfjell som ikke rokket. Det var så trykt. Dine bønner, din kjærlighet og gode mat vil jeg alltid bære med meg. Vi møtes igjen
Takk for mange fine mandager sammen ned deg over grytene på Mercy House. Vi delte både gleder og sorger. Du var ei svært empatisk og omsorgsfull dame som brydde deg om andre. Idag ble jeg veldig trist når jeg oppdaget at du ikke lenger er i blant oss. Savner deg, gode Kristin.
Kjære Titti.
Takk for at du var den du var. Du var en utrolig mamma som elsket ungene dine og satte dem over alt i livet Du fant en fantastisk mann i Bjørn,
Du hadde en vidunderlig humor som passet inn med min karakter. Jeg kjenner ingen som var så kjapp i kommentaren din og som fikk oss til å le.
Du hadde og evnen til å se mennesker og deres verdi og det brukte du i din tjeneste for Jesus. Jeg fikk se deg i aksjon på Mercy house, hvor du fikk tjene Jesus med alt det du gjorde. Alt du har vært gjennom i livet ditt preget deg og du brukte det for å tjene Jesus. Takk for den du var Titti. Jeg fikk se Jesus i ditt liv. På gjensyn.
Ord blir fattige når vi skal minnes kjære Kristin. Vi har kjent hverandre i over 30 år. Vi har delt livet i gode og onde dager. I hverdag og fest har vi fått stå tett omsorgsarbeidet i OKS og i de siste 19 årene i Mercy House. Den gleden og arbeidsinnsatsen du viste for å kunne lage god mat til alle oss i nærheten. Maten ble alltid ekstra god når Kristin helte opp en ekstra fløteskvett. Takk for alle bønnestunder, all støtte og oppmuntringer, all humor og gode historier. Vi husker deg for så mye, men ikke minst det du alltid sto så fast :»Det blir sånn som Gud har sagt» og når du satte foten ned og krevde din rett og sa «at dette finner jeg meg ikke i». Takk for at du alltid viste oss troens vei. Vi kommer til å savne deg, men er glad for å vite at nå hviler du trygt i Guds armer.
Vi er personlig berørt, og føler med dere i sorgen. Å miste mamma er dramatisk, det er uforståelig og skjedde for tidlig. Men troen på et evig liv gjør at vi ikke sørger som de som ikke har håp, vi vet at vi skal møte Kristin igjen! Dessuten vet vi at for Kristin er døden en vinning, nå er hun i Paradis sammen med Jesus og alle de rettferdiges fullendte ånder. Hun er i himmelen og fryder seg sammen med de himmelske hærskarer, og er blant alle de som heier på oss som fortsatt løper i det løpet som er her på jorden. Hun er hjemme hos Herren, og har nådd det som er så mye bedre enn å leve her. Hun har fått bryte opp herfra og er med Kristus, som er det aller beste!
(Filipperbrevet 1:23)
Hilsen Lillemor og Åge Åleskjær
Det er veldig vanskelig å finne ord, selv om jeg har kjent deg og familien siden barnehagen. Du var en sterk dame og jeg vet at du hadde Jesus med deg helt til siste slutt. Vi sees igjen Kristin
Det var med stor sorg jeg fikk vite at min kjære Kristin har gått bort. Du var en person med omsorg for andre, sprudlende og med masse humor. Vi blei kjent for over 40 år siden på en arbeidsplass i Ålesund. Vi fikk god kjemi ved første stund og siden det har vi vært gode venninner. Selv om du flyttet til Oslo har vi beholdt vennskapet vedlike. Du hadde alltid hjerterom selv om jeg hadde med hele familien på besøk. Sist vi treftes var i sommer og jeg såg da at du var preget av sykdom, det var trist å se. Takk for at du var en så god venninne for meg og for alle de gode samtalene vi hadde. Du vil alltid bli savnet. Hvil i fred kjære gode venninna mi, Kristin.
Tusen takk for din omsorg og kjærlighet for alle rundt deg,kjære gode Kristin!! Verden har mistet en ekte superhelt, som kjempet sånn for livet fordi du visste at mange trengte deg i mange år til. Det er forferdelig vondt at det ikke ble slik.. Nå kan du hvile, uten smerter eller sykdom. Glad i deg og tusen takk for at jeg fikk kjenne deg
Kjære Kristin. Jeg vil alltid huske deg som ei god venninne. Du var en av de første jeg ble kjent med på OKS. Vi har hatt mange fine samtaler på Mercy House. Jeg vil aldri glemme deg. Hvil i fred.